Czy sprzedaż, to wciskanie? Czy w Oriflame w ogóle można zarobić? Jak się zapiszę, to będę na Ciebie pracować? Oto odpowiedzi na kilka często zadawanych pytań i wszystko o Oriflame, o co chcesz zapytać, ale nie masz kogo.

Czy muszę coś sprzedawać?

Nie musisz! Nie masz żadnych limitów ani obowiązku składania zamówień. Czy muszę biegać z katalogiem? Nie! To kolejny stereotyp na temat pracy konsultanta. Dołączając do nas jako nowy konsultant, możesz od razu uruchomić całkowicie bezpłatnie witrynę internetową, którą możesz promować w sieci, ale nie musisz. Uczymy na szkoleniach jak polecać produkty i jak działać, by się zareklamować w taki sposób, by zainteresować innych swoją ofertą.

Jak się zapiszę, to będę na Ciebie pracować

A na kogo pracujesz w swojej aktualnej pracy? Ile osób masz nad sobą, które korzystają z Twojej pracy? Czy jest tam ktoś, kto jest zainteresowany Twoim dalszym awansem i rozwojem? W naszym systemie jest tak, że gdy zaczynasz, to Twój opiekun (osoba, która Cię wprowadza do Klubu) będzie pracować „na Ciebie”, ponieważ da Ci swój czas, doświadczenie i zaangażowanie. Otrzymasz dostęp do bezpłatnych szkoleń, treningów i niezbędne wsparcie. A więc, gdy się zapiszesz wspólnie będziemy pracować na Twój sukces.

 

Czy praca w Oriflame wymaga wiele czasu i energii?

Ostatnim z najczęściej zadawanych pytań, wynikającym po części z powielanego w sieci mitu o dużych możliwościach zarobku przy pracy zaledwie kilka godzin w tygodniu, jest pytanie o realny nakład pracy. Nie będziemy ukrywać, że żadna kariera nie ma szans rozwoju bez zaangażowania, energii i pracy nad sobą. W Oriflame masz jednak możliwość pracy we własnym tempie, przez tyle godzin tygodniowo na ile pozwolą Ci inne zobowiązania – to od Ciebie zależy jak wiele zamówień uda Ci się w tym czasie zdobyć i jak szybko zaczniesz powiększać swoją pulę klientów. Jest więc prawdą, że możesz zarabiać tu przy niewielkim wkładzie czasu, ale pamiętaj, że im więcej energii włożysz w zdobywanie klientów i szkolenie się z technik sprzedaży na początku, tym lepiej pójdzie Ci wspinanie się po kolejnych szczeblach kariery. 

Jeśli masz pytania odnośnie pracy w Oriflame, szczegółów poszczególnych programów premiowych czy chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak budować własną sieć sprzedaży, sprawdź inne teksty na naszym blogu i pytaj śmiało – wspólnie możemy poradzić sobie z każdym wyzwaniem na drodze konsultanta.

Dowiedz się więcej