Współpracując z Oriflame  możesz mieć własne luksusowe auto marki Volvo i BMW.

Jest to możliwe dzięki programowi samochodowemu, do którego zapraszani są Dyrektorzy od poziomu Złotego Dyrektora Klubu ( czyli tacy, którzy mają u siebie w zespole 2 Dyrektorów ).

Na czym polega program samochodowy?

Program samochodowy Oriflame – i Ty możesz otrzymać własne luksusowe auto

Program Samochodowy Oriflame jest dodatkową nagrodą w Oriflame i jest dedykowany od poziomu Złotego Dyrektora Klubu Oriflame.  Jest to dodatkowa motywacja i wsparcie, a jednocześnie szansa na realizację  marzeń o luksusowym samochodzie prosto z salonu. Dyrektorzy na poziomie Złotym mogą wybrać auto marki Volvo V 40 lub BMW Serii I, natomiast na wyższych poziomach do wyboru są auta marki: Volvo XC 40 i BMW serii 3, Volvo XC 60, BMW serii 5 lub BMW X3. Przygodę z budową własnej sieci możesz zacząć w każdej chwili – to Ty decydujesz jak szybko dotrzesz do poziomu Złotego Dyrektora i dołączysz do Programu samochodowego Oriflame!  

Jak rozpocząć drogę do Programu samochodowego Oriflame?

Jeśli podobają Ci się możliwości w Oriflame: rozwój, kariera, nowy samochód, to zacznij od wyznaczenia sobie celów, jakie chcesz osiągnąć i określ, co będzie znaczyło dla Ciebie ich osiągnięcie. Wszystko możemy wspólnie zaplanować, bo to właśnie od tego planu będą zależały w dużej mierze Twoje rezultaty. Sesja planowania, to dla mnie jedno z podstawowych narzędzi pracy. Nie przejmuj się, jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać. Mało kto robiąc coś pierwszy raz, wie jak 😉 Zwłaszcza jeśli jeszcze nigdy nie pracowałaś lub nie prowadziłaś firmy. To jest coś, czego łatwo się nauczysz, jeśli tylko zechcesz. I nieważne, gdzie mieszkasz. Mamy internet i taką sesję planowania zrobimy online 🙂