Zastanawiasz się nad rozpoczęciem pracy jako konsultant Oriflame, ale nie wiesz gdzie zacząć? Nie ważne, czy mieszkasz we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, czy w dowolnym miejscu w Polsce – swoją przygodę ze sprzedażą kosmetyków i budowaniem własnej sieci sprzedaży orzesz zacząć wszędzie. Zapisanie się do Klubu Oriflame to tylko kilka złotych wpisowego, dzięki któremu uzyskasz dostęp do swojego konta i rozpoczniesz pracę z katalogiem. Jak wygląda praca konsultanta Oriflame we Wrocławiu i nie tylko? Czy życie w dużym mieście znacząco ułatwia pracę z kosmetykami?

Praca konsultanta Oriflame – jak zarabiać na sprzedaży katalogowej?

 

Na temat pracy konsultantów Oriflame i wkładu energii, jaką trzeba poświęcić na zdobycie nowych klientów krąży wiele nieprawdziwych opinii i plotek. Rejestrując się jako konsultant otrzymujesz katalog i dostęp do konta, z którego będziesz robić zamówienia dla klientów, ale nie jest prawdą że musisz od razu wyrabiać jakiekolwiek progi sprzedażowe czy zdobywać na siłę dużą liczbę klientów, by utrzymać się jako konsultant. Dla wielu osób praca ta to okazja by poznać nowe osoby, nabrać doświadczenia w budowaniu relacji z klientem i zdobywać kolejnych klientów poprzez zachęcanie, promocję i polecanie produktów z własnego doświadczenia. Nikt nie zmusza konsultanta do rozdawania katalogu na ulicy i wymuszania zakupów na bliskich!

 

Jeśli chcesz zacząć zarabiać na sprzedaży katalogowej i faktycznie rozwijać się w kierunku kolejnych poziomów w programie Droga do Sukcesu, nie ważne w jakiej okolicy mieszkasz. Internet jest dziś jednym z najłatwiejszych w obsłudze, a jednocześnie jednym z najsprawniejszych narzędzi do pozyskiwania nowych klientów, budowania własnej sprzedaży, a po czasie także zapraszania nowych konsultantów do swojego zespołu. Jako konsultant we Wrocławiu możesz liczyć na spotkania ze swoim Sponsorem, a jako sponsor samodzielnie je organizować, motywując się wzajemnie do dalszej pracy. Duże miasto jest tu faktycznie atutem, ale nie jest konieczne byś mogła rozwijać swoją karierę konsultantki!

Droga do sukcesu z Oriflame

Jako nowy konsultant Oriflame masz przed sobą naprawdę wiele szans rozwoju, zawodowego dojrzewania i budowania swojej kariery na własnych zasadach. Organizując programy takie jak Droga do Sukcesu, Oriflame daje każdemu konsultantowi szansę pracy we własnym tempie, bez minimalnych wymagań i nierealnych terminów. Możesz pozostać więc na poziomie konsultanta tak długo, jak zechcesz, lub rozpocząć budowanie własnej sieci sprzedaży i tak jak ja awansować do stopnia Managera, a później Dyrektora Struktur Sprzedaży i powiększać swoje zyski, doświadczenie zawodowe oraz satysfakcję z pracy. Zarabianie nie musi być kojarzone wyłącznie z nudną pracą na etacie, jeśli tylko włożysz w to energię i sprawdzisz swoje siły w budowaniu własnej marki. Nam udaje się prowadzić ją już od ponad 28 lat – sprawdź jakie korzyści niesie współpraca z Oriflame i dołącz do zespołu wypełniając formularz zgłoszeniowy!