Jednym z najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych każdego roku bonusów z pracy w Oriflame jest dla mnie i dla wielu konsultantek na wyższych poziomach Drogi do Sukcesu możliwość uczestniczenia w międzynarodowych konferencjach oraz Balu Dyrektorów organizowanych w ramach podziękowania za pracę i wyróżnienia naszych zasług. Grecja, Monako, Australia – dla wielu z nas wyjazdy na konferencje Oriflame to coś znacznie lepszego, niż urlop, którego koszty musiałybyśmy pokryć z własnej kieszeni. Co takiego dzieje się na Konferencjach Oriflame i Balach Dyrektorów i dlaczego to właśnie dla nich warto starać się o kolejne awanse w karierze konsultantki?

Konferencje Oriflame – podróżuj po świecie z najlepszymi

 

Oriflame to dla konsultantów miejsce pracy, które dzięki dużej elastyczności pracy i niezależności konsultanta jest najdoskonalszą alternatywą dla tradycyjnego etatu. Możliwość awansów na kolejne poziomy w Drodze do Sukcesu daje szansę na powiększanie swoich dochodów, rozwijanie kariery i budowanie własnej marki w oparciu o zaufany i sprawdzony team. To, co jednak doceniane jest tutaj jeszcze bardziej to tzw. dochód pasywny, czyli wszystkie nagrody, bonusy i dodatki, jakie oferuje nam marka w zamian za dobrą pracę, ciągle poprawiające się wyniki i wzrost sprzedaży, na której buduje się przecież sukces każdej marki w handlu. Jedną z ciekawszych części dochodu pasywnego w Oriflame jest właśnie możliwość uczestniczenia w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych, podczas których możemy poczuć się jak na najlepszym urlopie.

 

Konferencje Oriflame to okazja dla firmy, by wynagrodzić swoich najlepszych Liderów za ich wkład w sukces firmy. Przez kilka dni jesteśmy wówczas goszczeni w hotelu, gdzie możemy wraz z innymi Liderami bawić się, ale też uczestniczyć w cennych szkoleniach, wykładach i warsztatach wspomagających nas w codziennej pracy. Konferencje te to dla wielu Liderów szansa na całkowite oderwanie się od codzienności i motywacja do jeszcze lepszej pracy, dzięki której będziemy mogli zostać zaproszeni na kolejną konferencję. Świadomość, że na horyzoncie czekają bilety do Australii, Maroko czy innego kraju, którego nie mieliśmy jeszcze okazji odwiedzić to najlepszy motywator do kolejnych awansów.

Bal Dyrektorów Oriflame – wyróżnienie dla najlepszych

Awansując do poziomu Dyrektora Struktur Sprzedaży możemy jako Liderzy liczyć na dostęp do ciekawych nagród, dodatkowej premii i programów, które wcześniej nie były dla nas dostępne. Jednym z takich bonusów jest zaproszenie do uczestnictwa w corocznym Balu Dyrektorów Oriflame organizowanym w ramach podziękowania i wyróżnienia dla najbardziej zasłużonych Liderów. To właśnie na Balu Dyrektorów otrzymujemy wyróżnienie za awans na kolejny poziom w strukturze, a przy okazji mamy szansę ucztować z innymi Dyrektorami i Liderami, zyskując nowe znajomości, dobrze się bawiąc i czerpiąc motywację do dalszego działania. Bycie Liderem, Managerem, a później Dyrektorem w Oriflame wymaga pracy, ale przy takich nagrodach jest to zdecydowanie praca warta wysiłku.