Budowanie własnej sieci to jeden z głównych sposobów zarabiania z Oriflame i bezpośrednia droga do awansu na kolejne poziomy procentowe. Każda Konsultantka i Konsultant Oriflame, którzy dołączą do Klubu poprzez wypełnienie formularza dołączają do naszego zespołu, ale mogą też samodzielnie zapraszać do współpracy kolejne osoby i tworzyć własne zespoły. Budowanie własnej sieci to wiele korzyści i szansa na rozwój ciekawej kariery. Jak zacząć i odnieść sukces?

Dlaczego warto budować sieć sprzedaży?

Zacznijmy może od korzyści, dla których warto zdecydować się na przejście z poziomu zwykłego konsultanta na opcję biznesową i rozpoczęcie budowania własnej kariery z Oriflame w oparciu o sieć sprzedaży. Tworzenie własnego zespołu konsultantów i zapraszanie kolejnych osób do Klubu to przede wszystkim szansa na zdobywanie coraz wyższych poziomów procentowych i coraz wyższych dochodów, a także na dodatkowe korzyści w postaci luksusowego auta z Programu Samochodowego, możliwości udziału w zagranicznych konferencjach oraz jednorazowych premii zaczynających się od 1000 $ i rosnących wraz z kolejnymi poziomami procentowymi. Z pewnością jest o co walczyć.  

Budowanie własnej sieci sprzedaży to sposób, by nie martwić się o pieniądze i nie musieć pracować wtedy, gdy nie masz na to ochoty. W Oriflame, po wypracowaniu odpowiedniego poziomu Twoje wynagrodzenie pozwoli Ci zrezygnować z etatu i decydować o tym gdzie i kiedy pracujesz. To do Ciebie należy decyzja o tym jak i z kim pracujesz – sama tworzysz własną sieć i zapraszasz ludzi, którzy będą podzielać Twoje podejście do pracy. To właśnie tego typu zespoły, zgrane zespoły radzą sobie w Oriflame najlepiej – jesteśmy tego najlepszym przykładem.

Jak zacząć budować swoją sieć?

Praca w Oriflame w ramach opcji biznesowej opiera się o System Marketingu Wielopoziomowego opierający się na budowaniu własnej sieci sprzedaży. Zysków nie przynosi Ci tutaj samo zapraszanie ludzi, ale generowanie wraz z nimi dobrych wyników sprzedażowych, które przekładają się na kolejne poziomy procentowe i Twój awans. Zapraszaj nowe osoby do Klubu i sprzedawaj produkty, jednocześnie pokazując swoim nowym konsultantom najskuteczniejsze metody sprzedaży dzięki którym i oni będą odnosili sukcesy i pracowali na premie bonusowe dla całego zespołu. Tworząc silny zespół zaangażowanych w pracę ludzi dajesz sobie szansę na zarabianie bez konieczności ciągłej pracy – z powodzeniem znajdziesz czas dla rodziny, chwilę wytchnienia czy szansę wyjazdu na wakacje bez obaw o zaniedbywanie pracy.

Silna sieć sprzedaży to klucz do sukcesu w Oriflame – budując własny zespół możesz zwiększyć swoje zarobki kilkakrotnie i awansować na kolejne poziomy w Drodze do Sukcesu. Motywuj, zachęcaj do pracy i wspieraj zaproszonych konsultantów w osiąganiu jeszcze lepszych wyników sprzedażowych, a wszyscy odczujecie korzyści z tworzenia solidnej sieci sprzedaży.