Każdy może na pewnym etapie swojego życia zwątpić w dokonane przez siebie wybory i zastanawiać się: czy robię w życiu to co lubię? Czy moja praca daje mi satysfakcję? Czy na tym etapie na zmianę pracy jest już za późno? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że dziś już nie ma tak dużej nagonki na pracę w jednym miejscu przez całe życie, a całkowita zmiana ścieżki kariery jest doskonałym wyborem zarówno dla młodych osób dopiero rozpoczynających dorosłe życie, jak i tych którzy doświadczyli już wiele i chcą od życia pewnych zmian. Jedną z nich może być dołączenie do grona konsultantów Oriflame i rozwijanie swojej kariery w kierunku oferowanej przez markę opcji biznesowej. Dlaczego warto dołączyć do Oriflame i jakie korzyści czerpię z tej pracy każdego dnia?

Kariera w Oriflame – jak możesz odmienić swoje życie sprzedając kosmetyki?

Praca z Oriflame rozpoczyna się od dołączenia do klubu, w którym otrzymasz 20% zniżkę na wszystkie kosmetyki dostępne w ofercie marki i będziesz mogła sprzedawać je jako konsultantka lub kupować na własny użytek. Nie musisz jednak myśleć, że karierę w Oriflame buduje się wyłącznie na sprzedaży katalogowej kosmetyków i zdobywaniu coraz większej liczby klientów. Choć sprzedaż jest tu oczywiście podstawą, jeśli potrafisz uczyć się na własnych błędach, wyciągać wnioski na przyszłość i zmieniać swoje działania tak, by osiągać kolejne cele, z łatwością zbudujesz swoją karierę z planem biznesowym Oriflame i osiągniesz poziom Managera, a nawet Dyrektora Struktur Sprzedaży.

 

Dlaczego warto dołączyć do Oriflame?

Decydując się na pracę w Oriflame od początku dyktujesz sobie własne warunki działania. To Ty decydujesz, czy chcesz pozostać długo na poziomie konsultantki i jakie tempo rozwoju w firmie chcesz sobie narzucić. Wiele osób dołączających do klubu Oriflame robi to na początek na próbę, a w miarę wkręcania się w branżę kosmetyczną zaczyna coraz poważniej myśleć o rozwoju własnej sieci sprzedaży, budowaniu własnego zespołu i zarabianiu na zwiększaniu zysków całej firmy. Pamiętaj, że nikt nie zmusza Cię tu do osiągania określonych celów i budowania sukcesu – pracujesz na niego samodzielnie, a później ze swoim zespołem, stawiając sobie kolejne cele i dążąc do nich. Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w Oriflame i szukasz nowego sposobu na pracę i budowanie własnego biznesu, nie przejmuj się zdaniem osób, które uważają pracę z kosmetykami za zajęcie wyłącznie dla dorabiających studentów i zabawę, na której nie można się wybić. Marka daje swoim konsultantom wiele naprawdę ciekawych możliwości, których większość ludzi na etacie nie spotka w swojej karierze. Wyjazdy zagraniczne, branżowe szkolenia, możliwość budowania firmy na własnych warunkach, praca ze świetnymi i pełnymi pasji ludźmi – docieraj do swoich celów tak, jak lubisz i nie pozwól sobie wmówić, że sukces zawodowy musi wiązać się z nudną posadą w biurze!