Jak zarabiać w Oriflame?

Oriflame oferuje swoim Konsultantom i Konsultantkom dwie możliwości zarabiania pieniędzy.

SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW

W łatwy i szybki sposób można zarobić dzięki sprzedaży bezpośredniej produktów. Każdy Konsultant i każda Konsultantka Oriflame ma korzyść kupowania produktów z 20% zniżką – kupując produkty  taniej i sprzedając je po cenie katalogowej możesz zarobić niemałe pieniądze, robiąc to przy okazji nauki, pracy czy spotkań ze znajomymi. Nie musisz być urodzonym sprzedawcą, wystarczy, że sama przekonasz się do tych produktów i je polubisz. A jeśli kosmetyki i makijaże, to Twoje hobby, to sprzedaż naszych produktów nie będzie dla Ciebie trudna. Do tego oferujemy możliwość założenia własnej, profesjonalnej witryny internetowej oraz pakiet materiałów i szkoleń jako wsparcie na starcie. Spróbuj swoich sił! Dołącz do nas 

 

BUDOWANIE SWOJEJ SIECI

Każda Konsultantka i Konsultant Oriflame może zapraszać do współpracy kolejne osoby, które również mogą zaprosić nowych Konsultantów. W ten sposób tworzą swój zespół i tworzona jest sieć sprzedaży. Konsultantki i Konsultanci Oriflame, którzy promują opcję biznesową Oriflame, tworzą zespoły i rozwijają sieć sprzedaży. To umożliwia im zdobywanie coraz wyższych poziomów procentowych, coraz wyższych poziomów w Drodze do Sukcesu, a więc rosnące dochody i dodatkowe korzyści: luksusowe auta z Programu Samochodowego, udział w zagranicznych konferencjach oraz premie od 1000 $  i więcej. System Marketingu Wielopoziomowego daje niesamowitą wolność, gdyż o wszystkim decyduje się samemu, nie ma presji, limitów , a gdy stworzy się silną sieć, to przynosi ona dochody pasywne, które regularnie zasilają nasze konto bez konieczności „bycia w pracy” czy „pracowania”. A to oznacza, że ma się więcej czasu dla siebie i dla rodziny. Zapraszam do obejrzenia filmiku, w którym zwracam uwagę na to, jak bardzo cenimy czas, a jednocześnie jak pochłaniany jest przez ciągłe „pracowanie”.

PO CO BUDOWAĆ SIEĆ SPRZEDAŻY?

 

  • by nie martwić się o pieniądze 
  • by nie musieć pracować wtedy, kiedy nie ma się na to ochoty
  • by nie musieć dostosowywać się do szefa i innych okoliczności w pracy
  • by samemu decydować o swoim czasie – o tym, kiedy pracuję, a kiedy mam wolne
  • by decydować o swojej pracy, o tym, w jaki sposób pracuję i nikt mnie z tego nie rozlicza 
  • by decydować o tym, z kim pracuję – by nie być skazanym na ludzi, z którymi źle się czuję lub źle mi się pracuje
  • by decydować o wysokości swoich zarobków i mieć możliwości podwyżki, kiedy sam o tym zdecyduję 

„Najbogatsi ludzie na świecie budują sieci, pozostali przygotowywani są do szukania pracy.” – Robert Kiyosaki 

 

ZARABIAJ Z ORIFLAME
OD KONSULTANTKI DO ZŁOTEGO DYREKTORA STRUKTURY

Zostań Menadżerem

By zostać Menadżerem 12% wystarczy, że zaprosisz do swojego zespołu 4 osoby i pomożesz im awansować na poziom 4%. Co oznacza, że każda z nich będzie miała zespołowy obrót min. 400 Punktów Premiowych, czyli ok 1200 zł. po cenach konsultanta.

Zostań Dyrektorem Struktury Sprzedaży

Gdy wypracujesz wraz ze swoim zespołem obrót min. 7500 Punktów Premiowych – ok. 26 tys. zł. w okresie trwania jednego katalogu (3 tygodnie) awansujesz na Starszego Menadżera. Utrzymanie tego poziomu  przez okres 8 katalogów daje Ci awans na poziom Dyrektora Struktury Sprzedaży.

Zostań Złotym Dyrektorem Oriflame

Osiągasz poziom Złotego Dyrektora, gdy wypromujesz w swoim zespole 2 nowych Dyrektorów w szerokości i gdy oprócz nich masz zespół sprzedażowy, który generuje obrót w katalogu min. 3500 Punktów Premiowych