Jak zarabiać w Oriflame?

Oriflame oferuje swoim Konsultantom i Konsultantkom dwie możliwości zarabiania pieniędzy.

SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW

W łatwy i szybki sposób można zarobić dzięki sprzedaży bezpośredniej produktów. Każda Konsultantka Oriflame ma możliwość nabycia produktów z 20% zniżką – kupując produkty w niższej cenie i sprzedając swoim Klientom możesz zarobić niemałe pieniądze, zajmując się ciekawym i interesującym większość kobiet tematem. Dla osób, które pasjonują się kosmetykami, sprzedaż naszych produktów nie jest trudna. Zwłaszcza, że oferujemy możliwość założenia własnej, profesjonalnej witryny internetowej oraz pakiet materiałów i szkoleń jako wsparcie na starcie.

Spróbuj swoich sił!

Dodatkowym atutem jest to, że gdy przekroczysz kolejne progi zakupu produktów otrzymasz dodatkowe zniżki, które pozwolą Ci jeszcze więcej zarobić! Każdy kosmetyk i produkt oferowany przez Oriflame ma przypisane punkty premiowe, czyli tzw. „PP”. Dla osób, które w pierwszym miesiącu po dołączeniu do Oriflame zrealizują zamówienie za min. 50 PP (ok 150 zł.) mogą odebrać unikalne prezenty z Programu Witamy.Jeżeli w kolejnych dwóch katalogach powtórzą zamówienie za min.50 PP otrzymują następne prezenty.

Prezenty Programu Witamy dla nowych Konsultantów zmieniają się okresowo, dlatego warto śledzić, co aktualnie jest w ofercie.

W Oriflame możesz stale korzystać z ciekawych rabatów, bonusów i nagród – spróbuj swoich sił!

BUDOWANIE SWOJEJ SIECI

Każda Konsultantka Oriflame może zapraszać do współpracy kolejne osoby, które również mogą zaprosić nowych Konsultantów. W ten sposób tworzona jest sieć sprzedaży. Konsultantki Oriflame które sprzedają kosmetyki i rozbudowują swoją sieć sprzedaży, korzystają z opcji biznesowej, i zdobywając coraz wyższe poziomy procentowe, mają coraz wyższe zarobki. Atrakcyjne w Oriflame jest to, że każda konsultantka może tworzyć swój zespół sprzedażowy i sięgać po interesujące ją zarobki.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, w którym pokrótce wyjaśniam jak działa Oriflame.

Obejrzyj tez inne moje filmiku o pracy w Oriflame.

JAK SKUTECZNIE BUDOWAĆ SILNĄ SIEĆ SPRZEDAŻY?

Budowanie sieci sprzedaży, które odbywa się poprzez zapraszanie nowych osób do swojego zespołu w Oriflame, może wydawać się trudne, jednak w rzeczywistości takie nie jest.

 Nowi Konsultanci często pytają o to, jaki jest klucz do sukcesu. Odpowiadam:

  • Używaj produkty i  rekomenduj je,
  • Zapraszaj nowe osoby do swojego zespołu,
  • Zdobywaj wiedzę i umiejętności na naszych szkoleniach (są bezpłatne i odbywają się online),
  • Miej chęci, by się nauczyć nowych rzeczy,
  • Zaangażuj się i miej cierpliwość, by zaczekać na rezultaty.

JAK ZARABIAĆ Z ORIFLAME?
WSKAZÓWKI DLA NOWYCH KONSULTANTEK ORIFLAME

Nie poddawaj się, gdy słyszysz nieprzychylne głosy! Słyszeliśmy niejedną opinię na temat pracy w Oriflame, która nie miała nic wspólnego z faktami. Te opinie nigdy nas nie zatrzymały. Potraktuj takie komentarze jako możliwość nawiązania rozmowy i pokieruj ją w pozytywną stronę. Zaproś na nasze spotkania, które organizujemy online, na którym rozwiejemy wszelkie wątpliwości i obalimy mity.

Nie zajmujemy się „wciskaniem kosmetyków” ani „bieganiem z katalogiem”, lecz proponujemy opcję biznesową, na której zarabiamy nie tylko my, ale dziesiątki ludzi na całym świecie, w tym w Polsce. Praca w Oriflame daje większe możliwości zarabiania niż niejeden etat.

Zapraszaj rodzinę, przyjaciół i znajomych -z kim, jak nie z najbliższymi chcesz zacząć swój biznes? Zgrany, lubiący się zespół, to połowa sukcesu. Pracujemy w Oriflame razem z mężem, a w naszym zespole jest nasza córka, która wkrótce rozpocznie kwalifikację na poziom Dyrektora Struktury Sprzedaży. 

Nie martw się tym, że nie wiesz jak zacząć, pokażemy Ci jak!

Nie poddawaj się i myśl o tym, co możesz osiągnąć, jeżeli wytrwale będziesz dążyć do sukcesu. Dołączając do Oriflame poznałam wiele osób, które osiągały sukcesy, patrząc na nie zaczęłam wierzyć, że skoro im się udało, to ja również mam szansę! Takie przekonanie pomagało mi w chwilach zwątpienia.