Współpracując z Oriflame  możesz mieć własne luksusowe auto marki Volvo i BMW.

Jest to możliwe dzięki programowi samochodowemu, do którego zapraszani są Dyrektorzy od poziomu Złotego Dyrektora Klubu ( czyli tacy, którzy mają u siebie w zespole 2 Dyrektorów ).

Na czym polega program samochodowy i jak dotrzeć do takiego poziomu współpracy z marką?

Program samochodowy Oriflame – i Ty możesz otrzymać własne luksusowe auto

Program Samochodowy Oriflame powstał jako pomysł marki na wyróżnienie konsekwentnej pracy i zaangażowania konsultantów, którzy podjęli próbę budowania własnej sieci sprzedaży i dzięki silnemu zespołowi dotarli do poziomu Złotego Dyrektora Klubu Oriflame. Jest to dodatkowa motywacja i wsparcie, a jednocześnie szansa na realizację  marzeń o luksusowym samochodzie prosto z salonu. Samochód od Oriflame to zdecydowanie warta wysiłku nagroda za pracę. Jak o nią powalczyć?

Program Samochodowy Oriflame jest skierowany do Dyrektorów Klubu Oriflame, którzy osiągnęli poziom Złoty, a więc Ci, którym udało się zbudować w obrębie swojej struktury sprzedaży dwie grupy na poziomie 24% oraz wszystkich Dyrektorów na poziomach wyższych niż Złoty. Każda grupa, do której kierowany jest Program Samochodowy Oriflame ma szansę na wybór innego modelu auta (BMW lub Volvo), co samo w sobie stanowi dodatkową motywację do solidnej pracy – im wyższy poziom osiągniesz, tym lepszy samochód będzie czekał na Ciebie. Dyrektorzy na poziomie Złotym mogą cieszyć się z nowego Volvo V 40 lub BMW Serii I, natomiast kolejne samochody to już Volvo XC 40 i BMW serii 3, a dla TOP 15 Volvo XC 60, BMW serii 5 lub BMW X3. 

Jak rozpocząć drogę do Programu samochodowego Oriflame?

Każdy konsultant dołączający do Klubu Oriflame ma szansę na budowanie własnej sieci, zapraszanie nowych konsultantów i tworzenie silnego zespołu wypracowującego coraz lepsze wyniki sprzedażowe w każdym okresie katalogowym. To właśnie dzięki solidnej pracy całego zespołu możesz awansować na kolejne poziomy procentowe w Drodze do Sukcesu, w trakcie której przejdziesz kolejne szczeble poprzez poziom Managera do Dyrektora i wyżej.

Pamiętaj, że każdy awans wiąże się z dodatkową premią pieniężną i bonusami  – samochód to nie jedyna nagroda, jaką otrzymasz za swoje wysiłki i wkład w zyski Oriflame. Żadna praca nie pozwala zarabiać bez najmniejszego wysiłku, jednak niewiele ścieżek kariery daje szansę na tak ciekawe bonusy jak właśnie kariera Dyrektora Klubu w Oriflame. Przygodę z budową własnej sieci możesz zacząć w każdej chwili – to Ty decydujesz jak szybko dotrzesz do poziomu Dyrektora i dołączysz do Programu samochodowego Oriflame!