Marzenie o własnym, zupełnie nowym samochodzie prosto z salonu to dla wielu osób pracujących na etacie odległe plany. Pracując z Oriflame i zdobywając kolejne szczeble kariery w Drodze do Sukcesu masz jednak szansę zrealizować swoje marzenia znacznie szybciej, a wszystko to dzięki programowi samochodowemu Oriflame w ramach którego osoby, które osiągną status Dyrektora Klubu Oriflame mogą liczyć na otrzymanie od marki zupełnie nowego, luksusowego samochodu. Na czym polega program samochodowy i jak dotrzeć do takiego poziomu współpracy z marką?

Program samochodowy Oriflame – i Ty możesz otrzymać własne luksusowe auto

Program Samochodowy Oriflame powstał jako pomysł marki na wyróżnienie konsekwentnej pracy i zaangażowania konsultantów, którzy podjęli próbę budowania własnej sieci sprzedaży i dzięki silnemu zespołowi dotarli aż do poziomu Dyrektora Klubu Oriflame. Pomysł z nagradzaniem w postaci samochodu zrodził się z chęci na zapewnienia im dodatkowej motywacji i wsparcia w codziennej pracy, a jednocześnie szansy na realizację osobistych marzeń o luksusowym samochodzie prosto z salonu, na który większości osób pracujących na zwykłym etacie zwyczajnie nie stać. Samochód od Oriflame to zdecydowanie warta wysiłku nagroda za pracę. Jak o nią powalczyć?

Program Samochodowy Oriflame jest kierowany do Dyrektorów Klubu Oriflame, którzy osiągnęli poziom Złoty, a więc Ci, którym udało się zbudować w obrębie swojej struktury sprzedaży dwie grupy na poziomie poziomie 24% oraz wszystkich Dyrektorów na poziomach wyższych niż złoty. Każda grupa, do której kierowany jest Program Samochodowy Oriflame ma szansę na wybór innego modelu auta (BMW lub Volvo), co samo w sobie stanowi dodatkową motywację do solidnej pracy – im wyższy poziom osiągniesz, tym lepszy samochód będzie czekał na Ciebie w podziękowaniu za ciężką pracę. Dyrektorzy na poziomie Złotym mogą cieszyć się z nowego Volvo v40 lub BMW Serii I, natomiast kolejne samochody to już Volvo XC 40 i BMW serii 3, a dla TOP 15 Volvo XC 60, BMW serii 5 lub BMW X3. To nie samochody, które spotkasz na ulicy na każdym kroku. W Oriflame możesz dostać je w nagrodę za solidną pracę!

Jak rozpocząć drogę do Programu samochodowego Oriflame?

Każdy konsultant dołączający do Klubu Oriflame ma szansę na budowanie własnej sieci, zapraszanie nowych konsultantów i tworzenie silnego zespołu wypracowującego coraz lepsze wyniki sprzedażowe w każdym okresie katalogowym. To właśnie dzięki solidnej pracy całego zespołu i własnej możesz awansować na kolejne poziomy procentowe w Drodze do Sukcesu, w trakcie której przejdziesz przez kolejne szczeble z poziomu Managera, a później Dyrektora.

Pamiętaj, że każdy awans wiąże się z dodatkową premią pieniężną i bonusami do wynagrodzenia – samochód to nie jedyna nagroda, jaką otrzymasz za swoje wysiłki i wkład w zyski Oriflame. Żadna praca nie pozwala zarabiać bez najmniejszego wysiłku, jednak niewiele ścieżek kariery daje szansę na tak ciekawe bonusy jak właśnie kariera Dyrektora Klubu w Oriflame. Przygodę z budową własnej sieci możesz zacząć w każdej chwili – to Ty decydujesz jak szybko dotrzesz do poziomu Dyrektora i dołączysz do Programu samochodowego Oriflame!