Oriflame to marka, która prężnie rozwija się na całym świecie od 1967 roku. Szwedzka firma kosmetyczna pełni rolę zarówno producenta, jak i dystrybutora kosmetyków. Firma stosuje formę sprzedaży bezpośredniej. Oriflame jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetycznych, które stosują marketing wielopoziomowy. Sprzedażą kosmetyków Oriflame zajmują się konsultanci – firma nie posiada własnych sklepów. Kosmetyki można zakupić przez konsultantów, którzy dysponują katalogami produktowymi, zawierającymi wszelkie najważniejsze informacje o produktach.

Oriflame w Polsce

Firma swoją działalność w Polsce rozpoczęła już w roku 1991. Od tego czasu, znacznie zwiększyło się grono konsultantów i klientów, co wpłynęło na rozwój marki. Dziś, praca w roli konsultanta Oriflame jest bardzo popularna.

Praca w Oriflame w Poznaniu jest sposobem na szybkie zarabianie pieniędzy. Jest to metod znana uczniom i studentom, przede wszystkim ze względu na bardzo elastyczne godziny pracy. Dołączając do Klubu Oriflame, możemy zapewnić sobie wysokie zarobki, które nieraz są porównywalne do zarobków na etacie. Praca w Oriflame w Poznaniu jest opcją dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia zawodowego, by zostać konsultantem Oriflame.

Na dołączenie do grona konsultantów marki Oriflame decydują się również kobiety mające dzieci, które chcą dorobić – często nie wychodząc z domu.

Dlaczego warto dołączyć do Oriflame?

Warto dodać, że praca w roli konsultanta jest zajęciem bardzo dochodowym. Szwedzkie kosmetyki naturalne, jakie są dostępne w ofercie marki, dzielą się na wiele serii. Można zaopatrzyć się w kosmetyki pielęgnacyjne dla kobiet, dla mężczyzn oraz serie dedykowane. Bardzo wysoka jakość kosmetyków utrzymuje się już od wielu lat, dlatego marka stale zwiększa zakres swojego działania. Produkty Oriflame szybko zostały docenione w Polsce.

Praca w Oriflame polega nie tylko na kupowaniu kosmetyków. Każdy konsultant, który dołącza do Klubu Oriflame, buduje sieć sprzedaży. Tworzenie sieci sprzedaży opiera się na zasadach MLM – marketingu wielopoziomowego. Dzięki temu, każdy konsultant ma możliwość zarobienia więcej niż na etacie. Sposób zarabiania z Oriflame zupełnie różni się od tradycyjnego.

Każdy konsultant sam wybiera godziny, w których pracuje. Budowanie sieci sprzedaży pozwala na zdobywanie większych zysków dla firmy. Każdy nowy konsultant, który angażuje się i regularnie działa na rzecz firmy, przyczynia się do zwiększenia zysków. Im większy jest zysk dla Oriflame, tym większe zarobki dla konsultanta.

Dodatkowo, Oriflame gwarantuje nie tylko wysokie zarobki, ale i premie. Premie jednorazowe w wysokości 1000 dolarów oraz zyski od 4% do 24% to opcja, która zachęca wiele osób do angażowania się w aktywną sprzedaż.

Zalety pracy w Oriflame

Dołączenie do Klubu Oriflame wiąże się przede wszystkim z możliwością zakupienia kosmetyków w niższej cenie. Wszystkie produkty można dostać ze zniżką 20%. Zarabianie na sprzedaży kosmetyków Oriflame jest wygodną formą pracy dla wielu osób. Konsultanci mogą zacząć zarabiać duże pieniądze dzięki zarabianiu na marży, którą płaci klient.

Każda osoba, która dołącza do grona konsultantów Oriflame, zdobywa nowe znajomości – zarówno konsultantów, jak i klientów – poprzez własną stronę internetową. Praca w Oriflame w Poznaniu jest bardzo wygodną opcją na zarabianie pieniędzy dostępną dla każdego, kto jest gotowy na zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w dalszym rozwoju marki Oriflame.