Praca w firmie Oriflame zapewnia wielu osobom w różnym wieku łatwy sposób zarobku. Ta forma pracy jest niezobowiązująca i nie wiąże się z pracą na etacie. Jest to wygodne prowadzenie sprzedaży w elastycznych godzinach. Pracę w Oriflame możemy całkowicie podporządkować do swojego trybu życia oraz dostosować ją do swoich codziennych obowiązków.

Zalety pracy w roli konsultanta Oriflame

Marka Oriflame działa w Polsce już od wielu lat. Wiele osób podjęło współpracę z marką, już na samym początku działania firmy w naszym kraju. Co roku, nowi członkowie dołączają do grona konsultantów, razem budując sieć sprzedaży.

Wspólne działanie dla marki – czyli budowanie sieci – to jeden ze sposobów na zarabianie coraz większych sum pieniędzy. Każdy konsultant, dołączając do grona Oriflame, staj się częścią już istniejącego zespołu. Mogą oni również zapraszać do współpracy kolejne osoby, przez co tworzy się jeszcze większa ilość zespołów. Wszystkie są ze sobą połączone i działalność każdej osoby z danego zespołu wpływa na pozostałe grupy. Budowanie sieci daje konsultantom możliwość szybkiego awansu. Zaangażowanie, wytrwałość i regularne działanie jest nagradzane przez zarządców.

Każda osoba, która zdecyduje się na podjęcie współpracy z marką Oriflame, ma szansę zyskać awans i zdobywać kolejne szczeble kariery. Marka Oriflame oferuje premie i nagrody rzeczowe w zamian za zaangażowanie w życie firmy.

Dlaczego warto podjąć pracę Oriflame w Katowicach?

Katowice to jedno z większych miast w Polsce. Działalność oraz liczebność konsultantów w większych miastach jest o wiele wyższa, dlatego bardziej opłaca się podejmować zatrudnienie właśnie tam. Prężny rozwój marki Oriflame można zaobserwować w wielu miastach w Polsce. Na przestrzeni lat, grono konsultantów Oriflame stale się poszerzało.

Zatrudnienie w formie, jaką proponuje marka, jest bardzo atrakcyjne. Elastyczne godziny pracy gwarantują możliwość samodzielnego podziału obowiązków. Inną, szczególnie znaną zaletą, jaka płynie ze współpracy z Oriflame, jest dostęp do wysokiej jakości kosmetyków w przystępnej cenie. Każdy konsultant i konsultantka może kupować kosmetyki z wysoką obniżką, dodatkowo na tym zarabiając. Każdy produkt, który został przez nas kupiony lub zamówiony dla klienta, jest naliczany jako zysk dla firmy.

Warto pamiętać o tym, że Katowice to nie jedyne miasto, w którym można rozpocząć współpracę z marką Oriflame. Oczywiście o wiele łatwiej jest działać w tej branży w dobrej lokalizacji. Katowice to duże miasto, w którym szansa na znalezienie nowych konsultantów jest o wiele większa. Budowanie sieci to podstawowy proces działania, który z biegiem czasu może zapewnić nam wysokie, jednorazowe premie oraz awanse.

Klub Oriflame – budowanie sieci sprzedaży

Klub Oriflame działa na zasadach Marketingu Wielopoziomowego. Zapraszanie nowych osób do Klubu jest dopiero początkiem budowania sieci. Pierwsze zyski przyniesie nam wspólne działanie na korzyść marki. Im więcej osób zaprosimy do naszego zespołu, tym większe mamy szanse na zdobycie awansu i premii. Każda z nowych osób w Klubie Oriflame ma przeprowadzane szkolenie, na którym poznaje podstawy działania marki i zasady współpracy. Praca Oriflame w Katowicach może nam zagwarantować dużą wypłatę, którą śmiało można porównać do wypłaty na pełnym etacie. Wszystko jest zależne od zaangażowania konsultantów i tego, czy korzystają z benefitów, jakie oferuje im marka.