Hiperpigmentacja to dość naturalna i często występująca przypadłość skóry, która może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, karnacji, ekspozycji na słońce czy predyspozycji genetycznych. Są jednak sposoby, by skutecznie z nią sobie poradzić, pozbywając się nieestetycznych przebarwień i nierównej pigmentacji skóry. Zamiast jednak od razu sięgać po drogie kuracje i zabiegi kosmetyczne, pracę warto zacząć od dobrze dobranej i skutecznej pielęgnacji. Tą zapewni Ci wielokrotnie nagradzany zestaw NovAge Bright Sublime od Oriflame, którego udowodnione w badaniach działanie pozwala na skuteczne przejęcie kontroli nad przebarwieniami skóry.

Stop przebarwieniom – jak poradzić sobie z hiperpigmentacją?

Problemy z przebarwieniami skóry i widocznie nierównym kolorytem to przede wszystkim zasługa nadmiernej ekspozycji na słońce I braku stosowania odpowiednich kremów z filtrem, które ochroniły by skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Niestety, wiele osób zapomina by na co dzień włączyć do swojej pielęgnacji tego typu kosmetyki, poszukując rozwiązania dopiero w momencie pojawienia się problemu. Linia NovAge Bright Sublime została stworzona z myślą o tych, którzy z przebarwieniami zmagają się na co dzień, czy to ze względu na wiek, schorzenia, blizny po trądziku czy właśnie nadmierne korzystanie z kąpieli słonecznych. Skąd właściwie biorą się przebarwienia? Odpowiadająca za koloryt skóry melanina, pod wpływem wspomnianych wyżej problemów może nie barwić cery równomiernie, objawiając się na powierzchni właśnie w postaci nierównego kolorytu i przebarwień, które nie wyglądają estetycznie. Kosmetyki rozjaśniające skórę oddziałują na melanocyty odpowiedzialne za produkcję melaniny, zmniejszając jej produkcję i wyrównując koloryt cery poprzez redukcję widocznych już przebarwień. Co więcej, kosmetyki takie, przy regularnym stosowaniu, zapobiegają tworzeniu się kolejnych przebarwień, chroniąc skórę przed szkodliwym wpływem środowiska.

Nagradzany zestaw NovAge Bright Sublime – kompletna pielęgnacja przebarwień

Kobieca Marka Roku” to ogólnopolski plebiscyt, który docenia zasługi marek oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dla najbardziej wymagających kobiet na rynku. Uzyskanie tak prestiżowego wyróżnienia to nie tylko doskonały element wizerunkowy, ale przede wszystkim sygnał dla nas – klientek poszukujących produktów niezawodnych, godnych zaufania, gwarantujących efekty, a nie tylko obietnice. Zestaw NovAge Bright Sublime otrzymał taką nagrodę w 2017 roku. Co znalazło się w kultowym dziś zestawie?

 

1. Rozjaśniający żel oczyszczający NovAge Bright Sublime

Każdą pielęgnację zaczynamy od oczyszczenia, jednak często zapominamy, że tradycyjny demakijaż to zdecydowanie za mało. Rozjaśniający żel oczyszczający to zarówno pierwszy, jak i drugi (po demakijażu) krok porannej i wieczornej pielęgnacji twarzy, pomagający zmniejszyć przebarwienia, rozjaśnić cerę i wyrównać jej koloryt już od najgłębszych warstw skóry. Delikatna pianka gwarantuje głębokie oczyszczenie, zmatowienie i odświeżenie cery, jednocześnie nie powodując uczucia ściągnięcia i przesuszenia.

3. Krem rozjaśniający na dzień NovAge Bright Sublime SPF

Najważniejszym etapem pracy nad walką z przebarwieniami jest unikanie nadmiernej ekspozycji na szkodliwe promieniowanie słoneczne. Nie oznacza to jednak, że musimy słońca unikać! Filtr SPF 20 zawarty w kremie rozjaśniającym na dzień chroni skórę przed fotostarzeniem i tworzeniem się nowych przebarwień skóry, pozwalając by pozostałe składniki kremu regularnie wyrównywały koloryt cery i redukowały istniejące już na niej blizny, przebarwienia i zmarszczki.

2. Rozjaśniająca esencja NovAge Bright Sublime

Serum to jedna z najbardziej skoncentrowanych formuł kosmetycznych, docierająca do najgłębszych warstw skóry i uzupełniająca działanie wszystkich kosmetyków, które zostaną po niej użyte. Esencja-serum z serii zawiera opatentowaną technologię Multi-Bright z ekstraktem z komórek macierzystych gardenii, dzięki którym regularne stosowanie kosmetyku pozwala odbudować skórę, zredukować przebarwienia oraz wygładzić zmarszczki.

4. Krem rozjaśniający na noc NovAge Bright Sublime

W dzień staramy się przede wszystkim uchronić skórę przed słońcem i dalszymi zniszczeniami, jednocześnie tworząc delikatną bazę pod makijaż. W nocy pielęgnacja powinna opierać się na odbudowie, dlatego też kremy na dzień i na noc tworzone są w zupełnie innych formułach. Ten dostępny w zestawie to przede wszystkim łatwo wchłaniająca się, nietłusta formuła o delikatnym zapachu i wysokiej skuteczności gwarantowanej przy regularnym stosowaniu.

Rozjaśnianie skóry – jak działają produkty z serii?

Zestaw NovAge Brigth Sublime to kompleksowa pielęgnacja dla skóry z tendencją do przebarwień i hiperpigmentacji, stworzona na podstawie licznych badań i testów klinicznych potwierdzających jej skuteczność w walce z nierównym kolorytem skóry. Problem przebarwień może dotknąć osoby w każdym wieku, jednak często nasila się wraz z wiekiem i to właśnie wtedy najczęściej sięgamy po kosmetyki rozjaśniające. To błąd! Linia NovAge Bright Sublime jest dedykowana dla osób w każdym wieku pragnących zachować zdrowy, młodzieńczy wygląd i wygrać z nierównym kolorytem cery w sposób nie naruszający delikatnej struktury skóry. Zastosowane tu składniki to bezpieczne, zatwierdzone przez Unię Europejską produkty o potwierdzonym działaniu rozjaśniającym. Pielęgnacja hiperpigmentacji jeszcze nigdy nie była tak bezpieczna!

Usuwanie przebarwień to jednak nie jedyna zaleta kosmetyków NovAge Bright Sublime. Jako jedna z ważniejszych serii produktowych w całej rodzinie NovAge, kosmetyki Bright Sublime doskonale radzą sobie także z wygładzaniem zmarszczek i odżywianiem skóry, oddając jej młodzieńczy, świetlisty wygląd i gwarantując gładkość, o której marzymy bez względu na wiek i rodzaj cery. Zaawansowane składniki zastosowane w produktach, w tym opracowana przez specjalistów Oriflame technologia Multi-Bright powodują, że kosmetyki nie działają jedynie powierzchownie, ale przenikają do głębszych warstw skóry rozjaśniając i udoskonalając ją tam, gdzie potrzebuje tego najbardziej. Multi-Bright to nowoczesna kompozycja wysoko wyspecjalizowanych składników uzupełniona o ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych gardenii. Połączone siły natury i nauki pozwoliły stworzyć kosmetyk zmniejszający przebarwienia nawet o 50%. Rozjaśniona cera, wyrównany koloryt i wygładzone zmarszczki? Jesteśmy za!