Kraków, podobnie jak każde większe miasto w Polsce to doskonałe miejsce do rozpoczęcia kariery jako konsultant Oriflame. Nawet jeśli nie znasz zbyt wielu osób zainteresowanych kupnem kosmetyków, znalezienie grup poszukujących konsultanta zajmującego się aktywnie realizacją zamówień nie jest tu większym problemem. Jak rozpocząć działalność z Oriflame w Krakowie i na jakie perspektywy rozwoju można tu liczyć?

Oriflame w Krakowie – zostań konsultantem i poznaj kosmetyki

Dołączenie do Klubu Oriflame, dzięki łatwym w obsłudze formularzom zgłoszeniowym na stronie internetowej marki jest obecnie niezwykle szybkie i dostępne dla każdego. Już 16-latki wykorzystują możliwości, jakie daje marka, zyskując dostęp do tańszych kosmetyków wysokiej jakości i ciesząc się szansą na zarobienie dodatkowych kilkudziesięciu złotych za realizowanie zamówień dla swojej rodziny czy znajomych. Taki początek współpracy, oparty na stopniowym poznawaniu produktów marki i rozmawianiu o nich sprawdził się także dla nas – to właśnie na własnych doświadczeniach z konkretnymi kosmetykami udało nam się zbudować zaufaną grupę klientów, a później także konsultantów, którzy dziś tworzą nasz niezawodny zespół. Każdy, kto dołącza do Oriflame w Krakowie ma szansę dotarcia na sam szczyt kariery i czerpania wszystkich korzyści z bycia konsultantem i Top Liderem. Do sukcesu potrzeba jednak pracy i wytrwałości.

Jak dotrzeć na szczyt i odnieść sukces z Oriflame?

Sukces możemy definiować na różne sposoby i podczas gdy dla jednych będzie on oznaczał szansę zarobienia kilkuset złotych miesięcznie na realizowaniu zamówień klientów, dla innych będzie wiązał się z dojściem do poziomu na którym Oriflame nagrodzi ich własnym samochodem służbowym. Pamiętaj, że dołączając do Oriflame to Ty decydujesz o tym kiedy pracujesz, jak wykorzystujesz swój dostęp do konta i zniżek i jak planujesz swoją przyszłość z marką. Nie musisz czuć się zobowiązana do szybkiego dążenia na szczyt, jeśli jeszcze nie jesteś na to gotowa. Pamiętaj jednak, że Oriflame daje szanse zarobienia więcej niż na etacie i to przy czasie pracy znacznie elastyczniejszym, niż jakakolwiek inna forma zatrudnienia na rynku. W końcu to Ty decydujesz o tym, gdzie i kiedy pracujesz i to Ty wybierasz zespół, który wspomoże Cię w Drodze do Sukcesu.

Możliwości rozwoju z Oriflame Kraków

Nie ważne, czy zaczynasz swoją przygodę z Oriflame w Krakowie, Wrocławiu, czy małej miejscowości w centrum kraju – każdy dostaje tu takie same szanse rozwoju. Załóż własną stronę internetową, dostępną dla konsultantów Oriflame za darmo i rozpocznij budowanie własnej sieci sprzedaży już dziś, stopniowo zdobywając doświadczenie, wprawę i co najważniejsze – kolejne zamówienia. Budując własny zespół i zachęcając nowych konsultantów do współpracy pracujecie razem na zwiększanie zysków ze sprzedaży marki, a tym samym na bonus jaki będzie należał się wam za osiągnięte wyniki. O tym jak wygląda model awansów w Oriflame pisaliśmy już wcześniej – to tu dowiesz się jakie możliwości czekają na Ciebie na poszczególnych etapach rozwoju współpracy z marką i naszym zespołem!

 

Dołącz do naszego zespołu w Krakowie

Choć na co dzień działamy we Wrocławiu, budowany przez wiele lat zespół działa dziś na terenie całej Polski – także w Krakowie. Od początku staraliśmy się, by wszyscy nasi konsultanci czuli nasze wsparcie i rozumieli, jak ważne jest zaangażowanie i wspólne działanie, dzięki któremu osiągamy kolejne cele i awansujemy na kolejne poziomy w Drodze do Sukcesu. Pod swoimi skrzydłami mamy dziś wielu Managerów i Dyrektorów, którzy rozpoczynali tak jak Ty – od zwykłego poziomu konsultanta, który dopiero poznaje kosmetyki Oriflame i nie wie jeszcze, czy chce budować w tym swoją karierę. Fakt ten dowodzi jedynie tego, że każdy może spróbować swoich sił w pracy konsultanta – jako Liderzy zespołu pomożemy Ci dotrzeć do sukcesu.