Marzysz o pracy z kosmetykami, poznawaniu na bieżąco nowych produktów i budowaniu nowych znajomości wśród osób, które podzielają Twoją pasję do wysokiej jakości pielęgnacji? Działanie z Oriflame może być rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie. Jako marka z prawie 30-letnim doświadczeniem na rynku Polskim i znacznie dłuższą karierą na całym świecie, Oriflame doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i konsultantów, budując nieustannie najbardziej pozytywną atmosferę wokół oferowanych produktów i schematu kariery, jaką można zbudować na podstawie współpracy z Ori. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zostać konsultantem Oriflame w Katowicach? Sprawdź, co marka ma do zaoferowana nowym członkom swojego Klubu.

Oriflame na Śląsku – jak zostać konsultantem i zacząć zarabiać?

Dołączenie do Klubu Oriflame i rozpoczęcie działalności jako konsultant marki jest niezwykle proste, szybkie i niezobowiązujące. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie lub stronie głównej Oriflame, a po potwierdzeniu danych przesłanych w wiadomości e-mail otrzymasz dostęp do indywidualnego konta pozwalającego na składanie zamówień i zarządzanie nimi. Już od początku otrzymujesz 20% zniżki na wszystkie zakupy realizowane w oficjalnym sklepie Oriflame, które możesz wykorzystać w zamówieniach własnych, jak i dla swoich klientów. To właśnie na marży możesz rozpocząć zarabianie na sprzedaży kosmetyków.

Jak to działa? Cena, jaką widzi konsultant jest niższa od ceny katalogowej, jaką płaci klient Oriflame. Różnica pomiędzy nimi jest kwotą, jaką zarobisz za zrealizowanie każdego kolejnego zamówienia. Im większe grono klientów zachęcisz do skorzystania ze swojej oferty, tym lepiej dla Ciebie, ale pamiętaj – nawet w mieście tak dużym, jak Katowice, gdzie dostęp do kosmetyków jest naprawdę szeroki, znajdzie się grono klientów, którzy będą wracać do Ciebie regularnie i to na relacji z nimi warto rozpocząć budowanie swojej kariery z Oriflame.

Trzy ścieżki rozwoju z Oriflame w Katowicach

Dołączając do Klubu Oriflame zyskujesz wolny wybór odnośnie sposobu, w jaki chcesz wykorzystywać swoje członkostwo w Klubie. Z powodzeniem możesz zatrzymać się na poziomie klienta, korzystając z dostępnych zniżek i realizując zamówienia dla siebie. Możesz też, bez zobowiązań, rozpocząć sprzedaż kosmetyków wśród znajomych i bliskich, zarabiając przy tym od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie. Jeśli umiejętnie promujesz ulubione produkty i nie naciskasz na nikogo o składanie kolejnych zamówień, klienci sami zaczną przychodzić do Ciebie z polecenia innych. W ramach rozwoju możesz otworzyć też własną stronę internetową, promując się jako konsultant tak, jak robi to dziś wielu. Oriflame daje Ci możliwość stworzenia własnej strony zupełnie za darmo. Warto to wykorzystać.

Trzecią i ostatnią ścieżką rozwoju z Oriflame jest program biznesowy, przeznaczony dla tych, którzy chcą budować własną sieć sprzedaży. Dołączając do Oriflame wybierasz własnego Sponsora, którym najczęściej zostaje osoba, na której stronie wypełniasz formularz zgłoszeniowy. Dołączasz w ten sposób do zespołu, który pracuje na wspólny sukces i osiąga dodatkowe bonusy do zysków ze sprzedaży za każdy kolejny osiągnięty próg sprzedaży miesięcznej. Będąc w zespole możesz jednak zacząć samodzielnie zapraszać do współpracy kolejnych konsultantów i budować własny zespół – działanie w Oriflame opiera się o przejrzyste zasady Marketingu Wielopoziomowego MLM. Budowanie kariery w takim schemacie wymaga wysiłku, ale jest też bardzo satysfakcjonujące. Po 28 latach współpracy z marką jesteśmy tego najlepszym dowodem!

Oriflame daje szansę rozwoju i awansowania na kolejne poziomy wszystkim, którzy dołączą do Klubu jako konsultant. To Ty decydujesz o tym, jak szybko dotrzesz do pierwszej premii do wypłaty, zaproszeń na międzynarodowe szkolenia i warsztaty, wyróżnienia na Gali Biznesu czy samochodu służbowego. Nie ważne, czy działasz w Katowicach, czy małej miejscowości na Śląsku – szanse na sukces są tu równe dla każdego. Chcesz spróbować własnych sił? Zapisz się do naszego zespołu i sprawdź, jak przyjemna może być praca z Oriflame.