Oriflame to marka z długą historią działalności nie tylko w rodzimej Szwecji, ale i na całym świecie. Obecne w Polsce od 1991 roku kosmetyki cieszą się uznaniem za wysoką jakość i przystępne ceny, dzięki którym każdy ma szansę znaleźć w ofercie coś dla siebie. Biorąc pod uwagę jak ważną rolę w codziennym życiu każdego z nas odgrywają kosmetyki do pielęgnacji, utrzymujący się sukces marki nie dziwi. Na jego wysoki poziom pracują nieustannie konsultanci, do których grona możesz dołączyć także Ty. Czy warto? Oto, co o pracy w Oriflame mówią konsultanci z naszego zespołu z Poznania.

Praca w Oriflame w Poznaniu – niespodziewana szansa na karierę

Dołączając do Oriflame jako młode osoby, wielu konsultantów traktuje przygodę z Klubem jako idealną szansę na tańsze zakupy dobrej jakości kosmetyków. Jeśli w otoczeniu pojawiają się znajomi zainteresowani zakupami, realizowanie ich zamówień może przynieść Ci dodatkowe kilkadziesiąt złotych zysku, zależnie od ilości zrealizowanych zamówień i ich wartości katalogowej. To dobry sposób na podniesienie kieszonkowego czy dorobienie do pracy na części etatu w trakcie studiów. Co potem? Szczęśliwie, na roli konsultanta nie kończy się świat Oriflame. Im dłużej pracujesz, tym więcej możliwości przed Tobą.

W Oriflame działamy już wiele lat, na przestrzeni których stopniowo rozbudowywaliśmy swoją sieć sprzedaży i dzięki którym dziś jesteśmy na poziomie Diamentowego Dyrektora Oriflame. Pozycja ta daje nam możliwość zwiedzania świata i uczestniczenia w wielu ciekawych wydarzeniach branżowych, ale przede wszystkim pozwala też być wartościowym mentorem dla konsultantów w naszym zespole rozsianym po całej Polsce. Posiadamy sporą ekipę ludzi w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku, a także wielu mniejszych miejscowościach i każdy z nich, bez wyjątku, widzi jak wiele można osiągnąć wkładając w pracę z Oriflame odrobinę wysiłku. Nie ukrywamy, że system pracy z Ori jest znacznie przyjaźniejszy, niż tradycyjny etat. Jeśli dojdziesz odpowiednio wysoko, Twoje wynagrodzenie może osiągnąć poziom dla wielu niedościgniony w pracy biurowej. Jest więc o co walczyć.

Budowanie kariery z Oriflame w Poznaniu

Dzięki otworzeniu przez markę oficjalnego sklepu internetowego i umożliwieniu konsultantom prowadzenia własnych stron internetowych promujących kosmetyki Oriflame, znaczna część działalności związanej z byciem konsultantem przeniosła się online. To tutaj najłatwiej dziś o nowych klientów i kolejne zamówienia, ale także o szybkie budowanie własnej sieci sprzedaży i zespołu, który pomoże awansować Ci na kolejne poziomy w Drodze do Sukcesu. Dzięki działalności online możesz też w dużej mierze zapomnieć o tym, że działasz w dużym mieście – Oriflame daje równe szanse konsultantom z Poznania i dużych miast, jak i mniejszych miejscowości. Jak jednak współpracować z zespołem rozporoszonym po całym kraju?

W ramach działań w obrębie naszej sieci sprzedaży, jako Top Liderzy i wieloletni współpracownicy marki jesteśmy w stanie oferować swoim konsultantom spotkania, konferencje i szkolenia organizowane online. Zawsze służymy pomocą i doglądamy poczynań naszych konsultantów w Poznaniu i całej reszcie kraju, starając się by wszyscy czuli się tu mile widziani.

Wiemy, jak ciężkie mogą być początki i jak kusząca jest chęć szybkiego osiągnięcia większych sukcesów sprzedażowych. Zapewniamy, że takie nadejdą – jak każda praca, działalność z Oriflame wymaga wysiłku, pozytywnej energii, ciągłej nauki i dążenia do postawionych sobie celów. Jedyną różnicą jest tu fakt, że to Ty jesteś swoim szefem i to Ty decydujesz, jak szybko dotrzesz na szczyt. Pracuj wtedy, gdy to wygodne, ustal swój grafik tak, jak lubisz i działaj aktywnie, budując społeczność wokół kosmetyków Oriflame i swojego zespołu, a szybko przekonasz się, że praca konsultanta i Sponsora to czysta przyjemność.