Możliwości, jakie daje praca w Oriflame zaskoczyły już wielu. Nie ważne, czy mieszkasz w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu czy małym mieście, osiągnięcie sukcesu i budowanie własnej marki są jak najbardziej realne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowaniu własnego zespołu wiemy dziś, że nawet bez dużego grona znajomych chętnych do ciągłych zakupów kosmetyków jesteś w stanie poszerzać swoje grono klientów i zarabiać tyle, co na pełnym etacie bez konieczności zobowiązywania się stałą umową. Jak rozpocząć pracę z Oriflame i dlaczego warto o niej pomyśleć?

Praca konsultanta – jak rozpocząć przygodę z Oriflame w Gdańsku?

Jeśli lubisz odkrywać nowe kosmetyki i dzielić się swoimi faworytami z rodziną i znajomymi, rozpoczęcie pracy w charakterze konsultanta Oriflame może być dla Ciebie doskonałym pomysłem na nowe hobby. Właściwie każdy, kto dołącza do klubu początkowo traktuje zajęcie jako próbę własnych sił, szansę na poznawanie nowych produktów i okazję do zarobienia kilkudziesięciu złotych na realizowaniu zamówień dla najbliższych. Oriflame wprowadziło doskonałą politykę, dzięki którym członkowie klubu mogą sami zadecydować o tym, jak chcą korzystać ze swojego konta – możesz na stałe pozostać na poziomie zakupów ze zniżkami, realizować się jako konsultant lub przejść na program biznesowy w dowolnym momencie i dopasować rozwój swojej kariery z marką do własnych potrzeb i możliwości.

Osiągnij sukces z Oriflame i poznaj tajniki pracy Sponsorów

Zdecydowanie najciekawszą i najbardziej opłacalną ścieżką kariery w Oriflame jest oczywiście program biznesowy, w ramach którego konsultanci mogą budować własną sieć sprzedaży, zapraszać do współpracy kolejnych konsultantów i tworzyć zespoły, które wspólnie pracują na jeden cel – zwiększenie obrotów marki, które w efekcie podnoszą bonusy do wynagrodzenia każdego członka zespołu. Zadanie nie należy do najłatwiejszych, dlatego zawsze powtarzamy swoim konsultantom – budowanie sieci nie polega na pośpiechu i zapraszaniu do zespołu każdej przypadkowej osoby, która chce uzyskać zniżki na kosmetyki w Gdańsku czy innym mieście. Jako Sponsorzy zawsze staramy się motywować do lepszego działania i osiągania kolejnych sukcesów osobistych, bo tylko z taką motywacją masz szansę stworzyć zaufaną grupę ludzi, z którą będziesz pracować na osiągnięcie kolejnych poziomów awansu.

Czy miasto, w jakim zaczynasz pracę w Oriflame ma znaczenie? Dziś już nie, bo marka dokłada wszelkich starań, by ułatwić pracę swoim konsultantom, ale i klientom. W ramach działalności z Oriflame otrzymasz możliwość stworzenia za darmo własnej strony internetowej, która regularnie prowadzona pomoże Ci zdobywać nowych klientów i docierać do nowych konsultantów zainteresowanych dołączeniem do Twojego zespołu. Świat online to też doskonały sposób na wirtualne spotkania z konsultantami – w naszej grupie są osoby z Gdańska i Trójmiasta, Wrocławia i Legnicy, Katowic i Krakowa, a nawet Lublina czy Rzeszowa. Nie musimy mieszkać blisko siebie, by budować sprawny zespół. Wszystko leży tu w rękach gotowości do współpracy na każdym poziomie i dążenia do kolejnych sukcesów wspólnie.

Dlaczego warto spróbować swoich sił z Oriflame?

Jedną z podstawowych zasad, jakie wyznajemy właściwie od początku swojej przygody z Oriflame jest promowanie współpracy z marką, a nie usilne przekonywanie do niej. To dzięki takiemu podejściu udało nam się zrekrutować do swojego zespołu wielu konsultantów z Gdańska i całej Polski. Zawsze staramy się pokazać korzyści ze współpracy z marką i naszym zespołem, rysując przed Tobą możliwą ścieżkę kariery prowadzącą do ciekawych i niepowtarzalnych sukcesów zawodowych – nawet jako początkujący konsultant masz szansę dotarcia do poziomu Managera czy Dyrektora Sprzedaży.

Co dzięki temu zyskasz? Nagrody w postaci jednorazowych premii, zaproszeń na międzynarodowe warsztaty i konferencje, szansę trzymania własnego samochodu służbowego, a przede wszystkim ogromną satysfakcję z pracy na własnych zasadach, w której to Ty decydujesz o swoich sukcesach. Mieszkasz w Gdańsku i chcesz rozpocząć działanie jako konsultant Oriflame? Dołącz do naszego zespołu, poznaj tajniki budowania kariery dzięki spotkaniom online organizowanym dla grupy i rozpocznij własną drogę do sukcesu u boku Sponsorów, którzy będą wspierali Cię na każdym etapie rozwoju z Oriflame.