Praca z Oriflame to decyzja, która zmieniła całe nasze życie i pozwoliła stworzyć karierę, o jakiej wielu może tylko marzyć. Wielu początkujących konsultantów nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielkie możliwości stoją przed nimi w kontekście budowania własnej ścieżki zawodowej właśnie na podstawie współpracy z Oriflame i jak wiele można osiągnąć, rozpoczynając ją od sprzedaży katalogowej kosmetyków. Podczas kolejnych spotkań z naszymi konsultantami Oriflame w Warszawie przypominamy, że nie ważne jest miejsce zamieszkania, liczba znajomych w mediach społecznościowych czy naturalny talent do handlu – w Oriflame na sukces mają szansę wszyscy, niezależnie od wieku, jeśli tylko znajdą swoją wewnętrzną motywację.

Praca z Oriflame w Warszawie – konkurencja to najlepszy motor napędowy

Z konsultantami z całej Polski pracujemy od wielu lat i zdążyliśmy się już w swojej karierze przekonać, że dzielą się oni na dwa obozy. Jedni, z większych miast czują, że konsultantów w Warszawie czy innych miastach jest już za dużo i że znalezienie własnej grupy klientów jest tam niezwykle trudne. Drudzy, mieszkający w mniejszych miastach nie widzą perspektyw rozwoju, bo brak w ich okolicy Top Liderów mogących motywować do pracy i uczyć lepszych technik sprzedażowych. Według nas miejsce zamieszkania nie ma znaczenia – do zespołu zapraszamy konsultantów z całej Polski i staramy się, by wszyscy byli wspierani przez nas jednakowo. W końcu to we współpracy konsultantów leży sukces całego zespołu!

Program biznesowy Oriflame skierowany do konsultantów chętnych do budowania własnej kariery z marką został przygotowany tak, by osoby z Warszawy miały takie same możliwości i szanse, jak osoby z małych miejscowości. Budowanie własnej strony internetowej za darmo, działanie w mediach społecznościowych, internetowe spotkania z liderami zespołu, wyjazdy na szkolenia organizowane dla wszystkich konsultantów zaangażowanych w sprzedaż – możliwości są tu naprawdę rozległe. Nasza porada? Wystarczy chcieć! Motywacją i pracą w stronę wyznaczonych celów można osiągnąć wiele, nawet w Oriflame. Pamiętajmy, że choć jest to praca oparta na elastycznych godzinach i dostosowana do Twoich możliwości, do sukcesu w dalszym ciągu potrzebne jest zaangażowanie i wysiłek – praca marzeń to w dalszym ciągu praca.

Możliwości i korzyści dla konsultantów Oriflame w Warszawie

Dołączając do Klubu Oriflame jako konsultant masz przed sobą naprawdę wiele możliwości i ścieżek rozwoju. Marka daje Ci pełne prawo do korzystania z dostępnych w klubie stałych zniżek niezależnie od tego, czy zamawiasz kosmetyki dla siebie, czy znajomych. Chcesz zarabiać? Zacznij realizować zamówienia dla bliskich i pierwszych klientów, zyskując przy każdym z nich marżę ze sprzedaży produktów. Dostrzegasz w Oriflame potencjał na budowanie kariery? Postaw na stworzenie własnej sieci sprzedaży, zapraszaj kolejnych konsultantów do swojego zespołu i wspólnie pracujcie na zwiększanie obrotów ze sprzedaży, a bonusy, premie, ciekawe szkolenia, a nawet samochód służbowy będą w zasięgu waszej ręki. Oriflame daje równe szanse każdemu konsultantowi dołączającemu do grona klubowiczów. Z odrobiną zaangażowania i chęcią do pracy możesz osiągnąć tu naprawdę wiele.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

W Oriflame działamy już od ponad 28 lat. W czasie tym udało nam się zbudować naprawdę solidny zespół konsultantów, managerów i dyrektorów sprzedaży rozmieszczony właściwie w całym kraju. Mamy w swoim gronie konsultantów z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Poznania – wszystkich, którzy wierzą w nasz wspólny cel i chcą razem z nami pracować na własny sukces w branży. Wierzymy, że razem możemy więcej i dbamy o to, by nawet najmniej doświadczeni członkowie naszego zespołu poczuli się w nim docenieni. Sprawdź swoje siły z Oriflame i przekonaj się, jak proste i przyjemne może być zarabianie na sprzedaży kosmetyków.