Każdy konsultant Oriflame, niezależnie od swojego miejsca zamieszkania, ma dziś realne szanse na szybki rozwój swojej kariery i budowanie własnej sieci sprzedaży z konsultantami zaangażowanymi w zdobywanie coraz wyższego obrotu ze sprzedaży katalogowej produktów. W zespole Gierzkiewicz wiemy doskonale, co oznacza tworzenie własnego zespołu i jak ważne jest odpowiednie dopasowanie do siebie ludzi – robimy to na własną rękę od 28 lat. Marzysz o pracy z Oriflame? Poznaj tajniki działania z marką, sprawdź swoje siły w Klubie Oriflame i rozpocznij zupełnie nową ścieżkę kariery.

Oriflame w Lesznie – od czego zacząć przygodę z kosmetykami?

Jeśli chcesz zostać konsultantem, korzystać ze zniżek dla siebie lub poznać bliżej kosmetyki Oriflame i przekonać się, czy praca z marką jest czymś odpowiednim dla Ciebie, dołącz do Klubu i przekonaj się, jak wiele radości może sprawiać otaczanie się nowymi kosmetykami. Jako początkujący konsultant nie musisz martwić się o to, że nie realizujesz wielu zamówień – konto Oriflame jest dostępne nawet dla tych, którzy chcą korzystać z niego wyłącznie na swój użytek. Zamawiaj produkty z 20% zniżką, testuj je i dziel się swoimi ulubieńcami z najbliższymi, a szybko zauważysz, że w Twoim otoczeniu znajdą się osoby chętne na zamówienie produktów dla nich. Często nawet bez wysiłku, ale za to dzięki pasji do kosmetyków udaje się konsultantom zbudować zaufane grono klientów marki. Tak rozpoczynasz swoją przygodę w drodze do sukcesu.

Oriflame oferuje trzy ścieżki rozwoju dla członków Klubu Oriflame. Pierwsza z nich to omówione wyżej kupowanie produktów w niższych cenach. O ile będziesz zamawiać kosmetyki regularnie, możesz pozostać na tym poziomie tak długo, jak zechcesz – zarabianie z Oriflame to jedynie opcja, a nie konieczność. Jeśli zdecydujesz się jednak sprzedawać kosmetyki, marża za każde zrealizowane zamówienie w cenach katalogowych będzie Twoim miesięcznym dochodem. To Ty decydujesz więc, czy będzie to kilkadziesiąt czy kilkaset złotych co trzy tygodnie. Karierę w Oriflame Leszno rozwijasz we własnym tempie.

Zbuduj własną sieć sprzedaży i zarabiaj z Oriflame w Lesznie

Podoba Ci się praca konsultanta i chcesz wyciągnąć z niej jak najwięcej? Zostań członkiem programu biznesowego, rozpocznij budowę własnej sieci sprzedaży, zapraszaj do współpracy nowych konsultantów i wspólnie działajcie w stronę jak najwyższych obrotów ze sprzedaży. Po osiągnięciu konkretnej kwoty będziecie mogli liczyć na dodatkowe bonusy ze sprzedaży a Ty, jako lider zespołu, na awans na kolejne poziomy. Menadżer, Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor Diamentowy – wszystkie poziomy i związane z nimi nagrody są w zasięgu Twojej ręki. Nie wiesz, jak działać skutecznie jako lider zespołu? Dołącz do nas – pomożemy.

Dlaczego warto rozwijać się pod skrzydłami top liderów?

Wielu początkujących konsultantów dołącza do przypadkowego zespołu lub wybiera lidera zupełnie nieświadomie. W naszym zespole staramy się jednak pokazywać, jak wielką wartość do Twojego sukcesu wnosi współpraca z Top Liderami i konsultantami, którzy podobnie jak Ty chcą osiągnąć z Oriflame więcej. Regularnie organizowane przez nas spotkania i warsztaty online pozwalają na ciągłe szkolenie się niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, a nasze doświadczenie i wiedza ułatwiają budowanie własnych zasad działania i odnoszenie kolejnych sukcesów.

Zawsze staramy się pokazać, że to Ty decydujesz o przebiegu swojej kariery z Oriflame i tylko Ty możesz uwierzyć, że sukces jest w Klubie jak najbardziej możliwy. Nasi konsultanci regularnie spotykają się z opinią, że Oriflame to tylko zabawa. Po 28 latach pracy wiemy doskonale, że można tu zarobić więcej, niż na większości etatów pojawiających się obecnie w ofertach pracy. Działanie z Oriflame to jak budowanie własnej marki bez konieczności wnoszenia początkowego wkładu własnego.

Praca na własnych warunkach, ciekawe zarobki, okazja do poznania nowych ludzi i wiele bonusów na każdym kolejnym etapie rozwoju? Z Oriflame Leszno to możliwe!